Wie is wie?

Vooraan v.l.n.r.: Hilde Praet  (3B), Tinneke Viersé  (3A), Lieve Van Essche (Bevers), Kirsten Van Der Vurst (Poezen).
Bovenaan v.l.n.r.: Yvan Boriau (6A), Silke De Cock (2A), Joris Poppe (2B), Sara Depaepe (6B), Lieslot De Maere (5A), Caroline Dierickx (Uilen), Ilse Van Damme (Giraffen), Leen Standaert (zorg), Marianne Vermoesen (zorg), Olga Vanmol (Kikkers), Anneleen Moens, Wendy Smekens (4A), Leen Borms (Schildpadden), Hilde Van Gijseghem (5B), Nele Van den Berghe (3A), Anneleen Baten (1A), Geertrui De Smet (1B), Els Hutsebaut (directie)

Niet op de foto: Katrien Wijnant (4B), Monique Sonck (Beren),  Ruud De Rybel (L.O), Marieke Ceusters (L.O.), Stijn Rasschaert (L.O.), Dries De Ras (Uilen), Hendrik Heirman (ICT), Kim Ros, Merel Van Hauwermeiren

Wil u één van de leerkrachten contacteren, dan kan u daarvoor de hieronder vermelde emailadressen gebruiken.

1KA (poezen) Juf Kirsten kirsten.vandervurst@vsherdersem.be
1KB (beren) Juf Monique monique.sonck@vsherdersem.be
1KC (schildpadden) Juf Leen leen.borms@vsherdersem.be
2KA (bevers) Juf Lieve lieve.vanessche@vsherdersem.be
2KB (kikkers) Juf Olga olga.vanmol@vsherdersem.be
3KA (giraffen) Juf Ilse ilse.vandamme@vsherdersem.be
3KB (uilen) Juf Caroline
Meester Dries
caroline.dierickx@vsherdersem.be
dries.deras@vsherdersem.be
1A Juf Anneleen anneleen.baten@vsherdersem.be
1B Juf Geertrui geertrui.desmet@vsherdersem.be
2A Juf Silke silke.decock@vsherdersem.be
2B Meester Joris joris.poppe@vsherdersem.be
3A Juf Tinneke tinneke.vierse@vsherdersem.be
3B Juf Hilde
Juf Nele
hilde.praet@vsherdersem.be
nele.vandenberghe@vsherdersem.be
4A Juf Wendy wendy.smekens@vsherdersem.be
4B Juf Katrien katrien.wijnant@vsherdersem.be
5A Juf Lieselot lieselot.demaere@vsherdersem.be
5B Juf Hilde hilde.vangijseghem@vsherdersem.be
6A Meester Yvan yvan.boriau@vsherdersem.be
6B Juf Sara sara.depaepe@vsherdersem.be
LO  Meester Ruud
Juf Marieke
Meester Stijn
ruud.derybel@vsherdersem.be
marieke.ceusters@vsherdersem.be
stijn.rasschaert@vsherdersem.be
Zorg Juf Marianne
Juf Leen
marianne.vermoesen@vsherdersem.be
leen.standaert@vsherdersem.be
Ambulante leerkracht Juf Kim
Juf Merel
kim.ros@vsherdersem.be
merel.vanhauwermeiren@vsherdersem.be
Secretariaat Juf Kathleen secretariaat@vsherdersem.be
Directie Juf Els Hutsebaut directie@vsherdersem.be